Monday, 28 September 2020

درباره ما

باشگاه کوهنوردی اکسیژن در زمستان سال 1393 و با موافقت هیئت کوهنوردی (زیر نظر فدراسیون کوهنوردی کشور) با هدف گسترش روزافزون این ورزش زیبا در میان آحاد مردم و با انگیزه ی پرورش هر چه بیشتر ورزشکاران متخصص این رشته ی مفرح و روح افزا، متولد گردید.

ورزش کوهنوردی از دیرباز به دلیل روح اجتماعی که درون آن نهفته بود، نیازی مبرم به مکانی جهت اجتماعات متعدد خود داشته است. تا کنون گروه های کوهنوردی بسیاری با داشتن مشکلات فراوان در سر راه خود، مثل ایجاد مکان امنی جهت اجرای این اجتماعات و پرورش ورزشکاران بی شمار این رشته ی ورزشی بوده اند.

اکنون در قرن بیست و یکم و در عصر ارتباطات، الکترونیک و زمانه ی فزاینده ی پیشرفت های  ورزشی و در این برهه ی زمانی، که کشور عزیزمان با وجود نسل جوانی که اکثریت آن را تشکیل داده است، با تلاشی فراوان به سوی دروازه های پیشرفت و سعادت گام برمی دارد، بر همه ی ورزشکاران به ویژه ما کوهنوردان واجب است در این راه که در واقع راه کسب دانش های نوین و تجربیات جدید و افتخارات ملی ورزشی می باشد، هر چه بیشتر کوشا باشیم.

باشگاه کوهنوردی اکسیژن  با تمام امکانات خود سعی خواهد نمود با تلاش تمام اعضاء و با استفاده از تجربیات کوهنوردان و پیش کسوتان این ورزش به هدف نهایی خود که همانا ایجاد باشگاهی پویا و خلاق و مبتکر است، هر چه سریعتر دست یابد.

مسؤولین و اعضای اولیه ی این باشگاه که سالهای زیادی را در این راه صرف کرده اند اکنون در این مکان تلاش می نمایند نوین ترین روش صعودهای کوهنوردی را از طریق آموزش های فنی و زیست محیطی و اجرای برنامه های کوهنوردی با حداکثر سرعت و حداقل هزینه در اختیار اعضای خود قرار دهد.

 

Read 1747 times

1 comment

Login to post comments